Orgazm punktu G

Orgazm punktu G jest także orgazmem możliwym do osiągnięcia. Wiele kobiet nie potrafi go osiągnąć, gdyż nie potrafi odnaleźć punktu G. Istnieje pewna część naukowców, którzy uważają, że punkt G istnieje u wszystkich kobiet, tylko potrzeba go odnaleźć.

Punkt G jest miejscem, które znajduje się na przedniej ściance pochwy kobiety - od wzgórka łonowego. Tuż zaraz przy wejściu. Jego stymulacja powoduje niesamowite uczucia rozkoszy. Bardzo trudno jest osiągnąć ten typ orgazmu poprzez stymulację penisem, gdyż nie jest on odpowiednio ukształtowany. Punkt ten ma charakterystyczny chropowaty kształt, jego drażnienie kobiecie sprawia dużą przyjemność. Łatwo jest osiągnąć taki orgazm kobiecie, najlepiej przez stymulację palcem (najlepiej uciskając) przez drugą osobę. Najłatwiej jest osiągnąć go poprzez stymulację wibratorem.

Orgazmowi punktu G zazwyczaj towarzyszy silne podniecenie a co za tym idzie... wytrysk! Tak tak drogie Panie, Wy też możecie mieć ejakulację! Damski wytrysk to to tak zwany z języka angielskiego squirt. Jest to wytrysk płynów ejakulacyjnych poprzez cewkę moczową kobiety. Kobiety zazwyczaj wstydzą się takiego zachowania przed mężczyzną, gdyż uważają że to mocz. Nic bardziej mylnego. My ludzie nie potrafimy oddawać moczu podczas silnego podniecenia, mimo wrażenia jakby chciało się "siku". Jest to sprzeczne z naszą naturą.