Orgazm sutkowy

Orgazm sutkowy, inaczej orgazm piersiowy - jest to orgazm, który powstaje na skutek pobudzania sutków, ich brodawek. Mała część kobiet potrafi taki orgazm przeżywać w naturalny sposób, tj. dzięki pieszczeniu sutków zwilżonym palcem lub językiem partnera. Często kobiety przeżywają go przypadkiem. Orgazm sutkowy można wywołać w ramach rozbudowanej gry wstępnej podczas stosunku, na skutek silnych pieszczot sutków. Najbardziej wrażliwe sutki kobiety posiadają tuż przez menstruacją, wówczas istnieje największe prawdopodobieństwo doprowadzenia do orgazmu w ten sposób kobiety, która nie jest w okresie ciąży.

Gdy właśnie tak jest!  Bardzo wiele przypadku przeżycia orgazmu sutkowego przez kobiety zachodzi w okresie laktacji. Potrafi się zdarzyć, aby kobieta przeżyła orgazm podczas karmienia piersią.

Jak doprowadzić dziewczynę / kobietę do orgazmu sutkowego? Kobiety które chciałyby spróbować przeżyć orgazm sutkowy musiałby spróbować urządzeniem z dużymi wibracjami, mówiąc wprost - z wibratorami. W internecie jest ich bardzo duża ilość do wyboru i większość sklepów wysyła je dyskretną paczką. Najlepiej zainwestować jest w dobry wibrator, którym można również prócz stymulacji sutków pieścić również łechtaczkę i nie tylko.

Mężczyźni również potrafią czerpać przyjemność z pieszczot sutków, jednak nie słyszeliśmy, aby w ten sposób przeżyli orgazm. Mniejsze odbieranie przyjemności związanych z pieszczeniem sutków u mężczyzn związane jest z ich mniej unerwionym sutkiem w tej okolicy. Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie posiadają tylu miejsc erogennych co kobiety.

Orgazm sutkowy jest generalnie tematem tabu. Seks związany z penetracją piersi przyjmuje się że pochodzi głównie z Hiszpanii. O tym jeszcze niedługo na tej stronie napiszemy. Faktem jednak jest, że orgazm sutkowy istnieje i nie należy jemu zaprzeczać.